Autorzy

Autor: Rafał Daniel

Jestem pomysłodawcą oraz założycielem strony ZasmakujZdrowia.pl. Tworzę treści oraz przeszukuję encyklopedię badań on-line w celu potwierdzenia (lub nie) informacji dostarczanych przez producentów różnych suplementów diety. Dodatkowo recenzuję pojawiające się na rynku środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, a niektóre nawet testuję na sobie!

Z wykształcenia jestem urzędnikiem, choć nie pracuję w zawodzie. Swoją karierę związałem z szeroko pojmowanym zdrowiem. I dzięki temu chcę dzielić się z moimi czytelnikami wiedzą oraz nowinkami.

Wszystkie moje artykuły, porady oraz recenzje znajdziesz tutaj.

Autor: Agnieszka Jankowska

Z wykształcenia jestem dietetykiem. Na stronie ZasmakujZdrowia.pl udzielam się gościnnie, gdzie prezentuję różnego rodzaju przepisy kulinarne. Staram się, aby tworzone przeze mnie dania były maksymalnie proste, dietetyczne, w miarę ekonomiczne oraz po prostu smaczne! Do tego wszystkiego, interesuję się także fotografią kulinarną, czego efekty można podziwiać na blogu kaszomania. Mam nadzieję, że dostarczane przeze mnie treści okażą się interesujące.

Zapraszam do przejrzenia wszystkich moich wpisów